Aktuality:

Zimní sezóna je v plném proudu! Přezouváme, měníme autobaterie!

Zajistěte si termín svého přezutí.
POZOR!!! Příjezd do servisu je již otevřen i z hlavní silnice na Českou Lípu.

Osobní pneumatiky | dodávkové pneumatiky | nákladní pneumatiky | motocyklové pneumatiky | speciální pneumatiky

Pneumatiky

jsou jediným kontaktním bodem mezi vozidlem a vozovkou. Veškeré hnací a brzdné síly za sucha i deště přenášejí pouze 4 styčné plochy o velikosti lidské dlaně. Z tohoto důvodu hrají pneumatiky klíčovou roli z hlediska jízdní bezpečnosti a jejich výběru by měla být vždy věnována náležitá pozornost.

V dnešní době, která klade tak vysoké nároky na výkon a bezpečnost, je až s podivem, že při výběru leckdy zvítězí levné asijské pneumatiky zakoupené přes internet. Přitom argument nízké ceny v těchto případech obstojí jen stěží: za nižšími počátečními náklady se skrývá krátká životnost (a tedy i častější potřeba výměny), vysoký valivý odpor (a tedy vyšší spotřeba paliva) a především špatné jízdní a brzdné vlastnosti. Takové pneumatiky se svými vlastnostmi blíží těm, jež se v Evropě vyráběly po 2. světové válce, a ohrožují v konečném důsledku nejen Vaši peněženku, ale i život Váš a Vašich nejbližších.

V našem servisu Vám doporučíme, prodáme a namontujeme jen takové pneumatiky, které budou z hlediska všech výkonnostních parametrů a jízdních vlastností nejvhodnější nejen pro Váš vůz, ale zároveň Váš jízdní styl a podmínky užití. V současné době výrobci nabízejí širokou škálu pneumatik dle jejich užití: od ekonomických, u nichž je kladen důraz na dlouhou životnost a úsporu paliva, přes vysokovýkonné pneumatiky, jež umožňují přenos vyšších výkonů a jsou určeny pro dynamičtější jízdu, až po sportovní pneumatiky, jejichž stěžejní prioritou je přenos vysokých výkonů a skvělých jízdních vlastností na hranici možností.

Naše nabídka

Základem naší nabídky je produktová řada koncernu MICHELIN, která zahrnuje značky MICHELIN, BF GOODRICH a KLEBER. Respektujeme však i náklonnost zákazníků k ostatním značkám, proto jsme připraveni dodat pneumatiky mnoha dalších prémiových, ale i levnějších osvědčených značek, jako například CONTINENTAL (mezi něž patří i tuzemská značka BARUM), DUNLOP, GOODYEAR, BRIDGESTONE, PIRELLI a další.

Pneumatiky získáváme přímo od výrobce, resp. od několika českých a německých velkoskladů, jež disponují stotisícovými zásobami pneumatik. Díky tomuto systému jsme schopni Vám i jiné značky pneumatik zajistit do 48 hodin a za velmi solidní ceny.