Aktuality:

Zimní sezóna je v plném proudu! Přezouváme, měníme autobaterie!

Zajistěte si termín svého přezutí.
POZOR!!! Příjezd do servisu je již otevřen i z hlavní silnice na Českou Lípu.

Radek Kincl

Ocelové disky | slitinové disky | šrouby | matice | podložky | středící kroužky 

Disky

jsou důležitou součástí automobilového podvozku. Ať se jedná o ocelový nebo slitinový disk, vždy je důležité, aby byl velmi pevný, a přitom co nejlehčí, jelikož patří mezi neodpružené hmoty a přímo ovlivňuje jízdní vlastnosti a komfort vozidla.

U slitinových disků je kromě funkčnosti důležitá i estetika: rčení „Kola dělají auto“ není jen prázdným heslem. V dnešní době se na trhu vyskytuje velké množství disků, jež nejsou schváleny pro silniční provoz. Jedná se o disky vyrobené z nekvalitních materiálů nebo vyrobené s nedostatečnou přesností a špatnou povrchovou úpravou, ve většině případů prodávané přes internet. Motorista jejich nákupem riskuje problémy na STK, nekomfortní jízdu s vibracemi, případně i destrukci disku, která může způsobit nevratné a závažné poškození dalších částí vozu, nebo dokonce nehodu. My Vám nabídneme kvalitní schválená kola, a to jak ocelová litá, tak kovaná, a doporučíme vhodnou velikost podle preferovaného jízdního stylu: sportovní či komfortní. Na základě našich dlouholetých zkušeností Vám pomůžeme najít kompromis mezi designem a kvalitou jízdy optimální pro Vaše vozidlo.

Prodáváme ocelové disky od dvou největších výrobců v Evropě na všechna běžná vozidla. Slitinová kola zajistíme od mnoha výrobců, především německých a italských. Velký zájem je rovněž o tzv. repliky originálních designů. Naším hlavním partnerem je společnost ALCAR a německá společnost RTEC.

V příslušenství nabízíme kolové šrouby, matice bezpečnostní sady, centrovací kroužky na kola všech výrobců, podložky pod kola rozšiřující rozchod a v zimním období povinné sněhové řetězy.Vyzkoušejte si: konfigurátor litých kol od firmy Alcar.