Aktuality:

Zimní sezóna je v plném proudu! Přezouváme, měníme autobaterie!

Zajistěte si termín svého přezutí.
POZOR!!! Příjezd do servisu je již otevřen i z hlavní silnice na Českou Lípu.

Autobaterie osobní | start-stop | nákladní | motocyklové | trakční | svorky | nabíječe

Baterie

Pomineme-li elektromobily a nástup hybridních technologií, představuje akumulátor i u moderních klasických automobilů čím dál důležitější součást elektrické výbavy. Spotřebiče ve výbavě vozidel přibývají geometrickou řadou„ systém start-stop se objevuje ve stále větší míře a do roku 2015 jím má být vybaveno 70 % nově vyrobených vozidel.

Z tohoto důvodu je spolehlivost a mobilita automobilu více než kdy předtím závislá na baterii, na kterou jsou tak kladeny stále větší požadavky z hlediska výkonu, kapacity, životnosti, ale i ohleduplnosti vůči životnímu prostředí.

Naše nabídka

My Vám doporučíme a prodáme baterii vhodnou pro váš vůz jak z hlediska technických parametrů, tak ceny. Baterii vám bezplatně namontujeme, provedeme kontrolu dobíjecí soustavy diagnostikou BOSCH BAT 121 a starý akumulátor ekologicky zlikvidujeme.

Zároveň Vám doporučíme a prodáme vhodnou nabíječku nebo kondiční udržovací zdroj, aby Vám baterie od nás co nejdéle spolehlivě sloužila.

Máme k dispozici celý sortiment značky VARTA spadající do koncernu JOHNSON CONTROLS. Tento výrobce patří ve světě mezi absolutní špičku z hlediska užití pokrokových technologií, objemu vyrobených produktů a především množství autobaterií, které jsou součástí prvovýbavy nových vozidel většiny známých výrobců, zejména těch prémiových.